Organy LGD

Zarząd Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” wybrany w dniu 30 lipca 2020 r (kadencja 2020-2024)
1. Jolanta Brzozowska – Ciura – prezes
2. Zdzisław Bęben – wiceprezes
Lilla Deska– sekretarz
4. Daniel Wieczorek – skarbnik
5. Krzysztof Polewski – członek
6. Józef Koza – członek

Rada wybrana w dniu 13.12.2019 r (kadencja 2019-2023)
1. Monika Tarczyńska – Przewodnicząca
2. Krzysztof Wójcik– I zastępca Przewodniczącego
Sylwia Polak – II zastępca Przewodniczącego
4. Czesław Sakaus – sekretarz
5. Mirosław Ślęzak– członek
6. Józef Wąsikiewicz– członek
7. Mariusz Dobrakowski– członek
8. Anna Krawczyk – członek
9. Cieślik Bożena – członek
10. Budzyńska Magdalena – członek
11. Boborowska Paulina – członek
12. Powroźnik Romana – członek

Komisja Rewizyjna wybrana w dniu 30 lipca 2020 r (kadencja 2020-2024)
1. Krzysztof Majda – przewodniczący
2. Artur Kotynia – wiceprzewodniczący
3. Adam Śliwakowski – sekretarz
4. Leszek Idasz – członek
5. Krystyna Gabryjelska – członek
6. Mirosław Maciejewski – członek



Zarząd Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” wybrany w dniu 9 maja 2016 r (kadencja 2016-2020)

  1. Jolanta Brzozowska – Ciura – prezes
  2. Krzysztof Polewski – wiceprezes
  3. Lilla Deska– wiceprezes
  4. Daniel Wieczorek – skarbnik
  5. Zdzisław Bęben – sekretarz
  6. Łukasz Rawicki – członek
  7. Józef Koza – członek
  8. Robert Kępa – członek
  9. Adam Wochal – członek

Rada wybrana w dniu 17.12.2015 r. (kadencja 2015-2019)

  1. Monika Tarczyńska – Przewodnicząca
  2. Krzysztof Wójcik– I zastępca Przewodniczącego
  3. Sylwia Polak – II zastępca Przewodniczącego (zmiana przedstawiciela Kariny Synowiec, reprezentującego osobę prawną)
  4. Czesław Sakaus – sekretarz
  5. Mirosław Ślęzak– członek
  6. Józef Wąsikiewicz– członek
  7. Mariusz Dobrakowski– członek
  8. Justyna Pośpiech – członek (zmiana przedstawiciela Izabeli Pietrzak, reprezentującego osobę prawną)
  9. Cieślik Bożena – członek
  10. Budzyńska Magdalena – członek
  11. Boborowska Paulina – członek
  12. Powroźnik Romana – członek

 

Komisja Rewizyjna wybrana w dniu 9 maja 2016 r (kadencja 2016-2020)

  1. Krzysztof Majda – przewodniczący
  2. Artur Kotynia – wiceprzewodniczący
  3. Adam Śliwakowski – sekretarz
  4. Henryk Owczarek – członek
  5. Andrzej Wolski – Rzewuski – członek
  6. Mirosław Maciejewski – członek