Gry MEMORY wydane w ramach projektu ODDO

5082

Dotarły do nas gry MEMORY wydane w ramach projektu współpracy ,,Od dziedzictwa do bogactwa”. Jest to świetna zabawa dla dzieci, ale także do dorosłych dzięki której można poznawać najciekawsze zasoby i atrakcje regionów.
Kartoniki z regionu działania naszego LGD przedstawiają m.in. piece wapienne w Rudnikach, pomnik w Mokrej, Pałac w Kruszynie, Stadninę koni w Widzowie i wiele wiele więcej !!!

Jak tylko sytuacja pozwoli, gry zostaną rozdane dzieciom w szkołach i przedszkolach, aby wraz z rodzicami grali i odkrywali atrakcje w okolicy. Może dzięki temu zostanie zaplanowana niejedna wyprawa śladami tych miejsc i zabytków.

Wydanie gry MEMORY jest kolejnym zadaniem realizowanym w ramach projektu ODDO, którego celem jest promocja zasobów przyrodniczych, kulturowych, tradycji i historii obszarów poprzez wspólne poznawanie swoich terenów, wymianę doświadczeń. W ramach projektu zostały już wydane kalendarze oraz mapy, a już wkrótce gotowy będzie Album z pięknymi zdjęciami i opisami w języku polskim, angielskim i czeskim przedstawiający najciekawsze zabytki, zasoby turystyczne a także tradycje składające się na dziedzictwo kulturowe polskich i czeskich partnerów.