Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie oraz XXVI Krajowa Wystawa Rolnicza

16767

Zgodnie z coroczną tradycją w dniach 2-3 września Stowarzyszenie „Razem na wyżyny” uczestniczyło w Ogólnopolskich Dożynkach Jasnogórskich oraz w XXVI Krajowej Wystawie Rolniczej, jednej z największych w Polsce imprez o charakterze wstawienniczo – targowym. Setki stoisk, wystawa maszyn rolniczych, występy zespołów folklorystycznych, festiwal produktów tradycyjnych i lokalnych- to tylko niektóre atrakcje towarzyszące imprezie.
Również LGD „Razem na wyżyny” promowało teren Stowarzyszenia na stoisku wystawienniczym, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wielu ludzi chętnie do Nas podchodziło aby dowiedzieć się o naszej działalności,  zrealizowanych na naszym terenie projektach, a także o budżecie jakim dysponujemy obecnie i jakie przedsięwzięcia zaplanowano w najbliższym czasie. Zainteresowanym osobom, które bardziej chciały poznać teren Stowarzyszenia rozdawane były mapy i trasy questowe.
Niewątpliwie dużym atrybutem naszego stoiska, który przyciągnął sporą uwagę zwiedzających był wystrój w tkane ręcznie na krosnach dywaniki, wykonane i udostępnione Stowarzyszeniu przez mieszkankę LGD „Razem na wyżyny”.