Odbyły się szkolenia w zakresie kolejnego projektu grantowego i infrastruktury rekreacyjnej

15026

W dniach 15 grudnia 2017 r. w hali sportowej w Mykanowie oraz 18 grudnia 2017 r. w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy Kłomnice odbyły się spotkania informacyjno- konsultacyjne dotyczące:

– projektu grantowego pt. „Promocja obszaru LGD „Razem na wyżyny” poprzez rozwój miejsc aktywności ruchowej” w ramach przedsięwzięcia Miejsca aktywności ruchowej. Na spotkaniu 15 grudnia w Mykanowie uczestniczyło 10 osób, w tym 6 organizacji pozarządowych, z kolei 18 grudnia br. w Kłomnicach przybyło 16 zainteresowanych osób, w tym 14 organizacji pozarządowych;

– projektu konkursowego pt. Niekomercyjna i ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjna i turystyczna wykorzystująca zasoby obszaru LGD.

Spotkania poprowadziła dyrektor biura- Edyta Bauć. Omówiła zasady, sposób wypełniania wniosku oraz kryteria wyboru projektu grantowego i konkursowego, a także błędy i problemy, które popełniają osoby piszące wniosek. Na spotkaniach nie brakowało pytań i dyskusji związanych z pisaniem wniosku.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wypełnienie ankiet, które zostaną przeanalizowane przez pracowników. Serdecznie zapraszamy na doradztwo do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zachęcamy również do składania wniosków w trwającym od 22 grudnia 2017 r. do 19 stycznia 2018 r. naborze wniosków na projekt grantowy i konkursowy.

Autor: Jolanta Krawczyk