Konkurs na wybór LGD rozstrzygnięty

22747

Konkurs na wybór lokalnych grup działania do realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, został rozstrzygnięty 19 kwietnia 2016 roku poprzez zatwierdzenie listy ocenionych LSR przez Zarząd Województwa Śląskiego.

Miło nam Państwa poinformować, iż Stowarzyszenie „Razem na wyżyny” i pozostałę 13 LGD naszego województwa, które wystartowały w konkursie, zostały ocenione pozytywnie i wybrane do realizacji swoich strategii. Zachęcamy do zapoznania się z listą rankingową, w której wskazane zostały kwoty i liczba otrzymanych w ocenie punktów (pobierz).

W maju zaplanowano podpisanie umów pomiędzy LGD a Zarządem Województwa.

Wkrótce będziemy Państwa informować o terminach naborów wniosków, a także o spotkaniach informacyjno- szkoleniowych dla potencjalnych beneficjentów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, instytucjom i organizacjom, które włączyły się w proces opracowania strategii i pomagają nam w naszych działaniach. Zachęcamy do dalszej współpracy i korzystania z nowych możliwości jakie daje nam program Leader w nowej perspektywie 2014-2020.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony.